» przeczytaj wszystkie opinie

Drzwi wewnętrzne z usługą montażu

Jak dodać pokojowi odrobinę charakteru? Odpowiednio dopasowane do wnętrza drzwi pokojowe podkreślą aranżację każdego domu i nadadzą klimat pomieszczeniom. Istotne jest więc, aby wybrać zestaw we właściwym kolorze i z pasującymi elementami zdobniczymi. Dostarczamy drzwi pokojowe na zamówienie według indywidualnych preferencji. Uwzględnione zostają zarówno wygląd, jak i wszelkie kwestie techniczne. Jedną z oferowanych usług jest montaż drzwi wewnętrznych. Zajmują się nią specjaliści zatrudnieni przez naszą firmę. Dzięki logistycznie zorganizowanej pracy, wymiana drzwi wewnętrznych nie będzie stanowiła żadnego problemu. Dbamy o to, aby Klient został potraktowany z należytym szacunkiem. Zależy nam na tym, by każdy, kto zakupi drzwi wewnętrzne drewniane z najwyższej jakości materiału nie musiał przejmować się ich montażem. W końcu solidne mocowanie to bezpieczne użytkowanie skrzydeł drzwiowych przez długi czas.

 

Sprzedaż i montaż drzwi wewnętrznych – kompleksowe usługi

Nasz asortyment produkujemy na zamówienie. Oznacza to, że poszczególne elementy składające się na drzwi pokojowe dobieramy zgodnie z życzeniami Klienta. Co nas wyróżnia? Pomagamy nie tylko w wyborze drzwi wewnętrznych, ale także w ich montażu. To bardzo wygodny oraz efektywny sposób działania – zwłaszcza z perspektywy zamawiającego, który ma zawsze okazję dostosować produkt do własnych potrzeb. Nie są to jedyne zalety wybrania naszej firmy do realizacji zlecenia. Oprócz sprzedaży, oferujemy także montaż drzwi wewnętrznych zgodnie z wymiarami otworu i grubości muru. Nasze usługi to gwarancja jakości i zadowolenia Klienta. Do wszystkich zleceń, w tym montażu drzwi wewnętrznych, podchodzimy z należytym zaangażowaniem. Starannie i profesjonalnie realizujemy każde zadanie. Naszym celem jest zaproponowanie drzwi wewnętrznych, które nie tylko doskonale uzupełnią aranżację danego wnętrza. Pragniemy, aby stanowiły one również solidną konstrukcję zapewniającą swoim użytkownikom niezbędną prywatność.

Drzwi Wewnętrzne

FINEA 20 DRE Montaż Warszawa i Okolice

FINEA 20 DRE Montaż Warszawa i Okolice
FINEA 20 DRE Montaż Warszawa i Okolice

Dostępność: dostępny na zamówienie

Cena:

820,00 zł

szt.

FINEA 30 DRE Montaż Warszawa i Okolice

FINEA 30 DRE Montaż Warszawa i Okolice
FINEA 30 DRE Montaż Warszawa i Okolice

Dostępność: dostępny na zamówienie

Cena:

851,00 zł

szt.

FINEA 50 DRE Montaż Warszawa i Okolice

FINEA 50 DRE Montaż Warszawa i Okolice
FINEA 50 DRE Montaż Warszawa i Okolice

Dostępność: dostępny na zamówienie

Cena:

851,00 zł

szt.

FINEA 60 DRE Montaż Warszawa i Okolice

FINEA 60 DRE Montaż Warszawa i Okolice
FINEA 60 DRE Montaż Warszawa i Okolice

Dostępność: dostępny na zamówienie

Cena:

851,00 zł

szt.

Dodatkowe wyposażenie i wymiana drzwi wewnętrznych

Oprócz standardowego wyposażenia, poszczególne modele mogą zostać zaopatrzone w dodatkowe udogodnienia, takie jak trzeci zawias, zabezpieczenia ramiaków czy wzmocnienie pod samozamykacz. Proponujemy drzwi wewnętrzne wraz z montażem zaprojektowane całkowicie według potrzeb Klienta. Doskonała jakość oferowanych systemów, estetyka wykończenia oraz swoboda wyboru sprawiają, że każdy znajdzie tu idealny wariant dla siebie. Ponieważ każde zamówienie realizowane jest indywidualnie, czas oczekiwania na montaż drzwi wewnętrznych może wynieść od 6 do 10 tygodni. Zachęcamy więc do kontaktu z odpowiednim wyprzedzeniem. Oferujemy również wymianę drzwi wewnętrznych. Dopasujemy je zarówno do starej, jak i nowej ościeżnicy. Wymiana drzwi wewnętrznych nie stanowi dla nas problemu. Dysponujemy kadrą wykwalifikowanych specjalistów, którzy sprawnie i rzetelnie zrealizują każde powierzone zadanie. Zadbamy, aby wszystkie drzwi pokojowe były nie tylko komfortowe w codziennym użytkowaniu. Postaramy się także, aby przy tym zachwycały swoim nienagannym wyglądem.

Pomiar i wycena drzwi pokojowych

Każdorazowo zapewniamy również precyzyjną wycenę oraz wszelkie niezbędne pomiary, które wykonujemy przed przystąpieniem do realizacji zlecenia. Dzięki temu do klienta trafia gotowy produkt – drzwi wewnętrzne z montażem, które bez wątpienia zaspokoją jego oczekiwania. W ramach wyposażenia standardowego proponujemy skrzydła z systemem przylgowym lub bezprzylgowym, z zamkami jednopunktowymi i srebrnymi zawiasami. Oferta drzwi wewnętrznych z profesjonalnym montażem to optymalne rozwiązanie dla każdego. Gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania przez długi czas. Propozycja drzwi wewnętrznych z montażem zadowoli każdego, kto pragnie skorzystać z kompleksowych usług wysokiej jakości. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu pracowników daje pewność właściwego wyboru nowoczesnych i sprawdzonych skrzydeł drzwiowych. Oferujemy m.in. drzwi do pokoju w pełni dopasowane pod względem wszystkich parametrów technicznych. Proponujemy wyłącznie produkty stanowiące połączenie nowoczesnego stylu i niezawodności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl