Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
!!! KORONAWIRUS - bezpieczeństwo !!!

Szanowni Państwo,

Związku z obecną pandemią koronawirusa w Polsce, pragniemy przedstawić Państwu zasady działania naszej firmy, jesteśmy do Państwa dyspozycji, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

 

Wszystkie zapytania ofertowe będą rozpatrywane indywidualnie, czasami będziemy proponowali Państwu samą sprzedaż bez usługi montażu. Jeśli sami zaproponujemy tylko sprzedaż (Faktura na 23 % VAT) to wartość brutto będzie policzona jakby to było z 8 % VAT'em przy usłudze montażu. Pozwoli to Państwu zachować ulgę z tytułu "usługi remontowo-budowlanej" i nie będą Państwo obciążeni różnicą VAT'u. 

 

Przy samej sprzedaży wszystkie formalności związane z zamówieniem będą realizowane drogą mailową, umowa oraz wszystkie faktury zostaną do Państwa przesłane, dzięki temu ograniczymy kontakt bezpośredni. 

 

Towar będą mogli Państwo odebrać osobiście z naszego magazynu lub za niewielką opłatą (zwrot kosztów za paliwo) towar zostanie do Państwa dostarczony naszym transportem firmowym. Transport nie obejmuje wniesienia, możliwa jest jedynie pomoc przy wniesieniu tzn: kierowca jedzie do Państwa sam i jak jest taka potrzeba to pomaga wnieść towar z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, takich jak maseczka na twarzy oraz rękawiczki.

 

Pomiaru u klienta dokonujemy tylko i wyłącznie przy usłudze montażu. Podczas pomiaru prosimy, aby był tylko nasz pracownik oraz 1 klient, bez osób towarzyszących oraz innych ekip remontowych.

 

Montaż u klienta:

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest jak Państwo nas tylko wpuszczą do lokalu i następnie go opuszczą, przed zakończeniem montażu zadzwonimy, Państwo wrócą, sprawdzą i odbiorą montaż. 

Nie dopuszczamy do sytuacji w której podczas naszego montażu w lokalu znajduję się inna ekipa remontowa.

Jeśli przyjedziemy i okaże się ze lokal nie jest pusty nasi pracownicy odmówią montażu, zostanie on przełożony a klient może zostać obciążony dodatkowymi kosztami. Oczywiście mamy nadzieję, że do takiej sytuacji nie dojdzie.

 

Wszystkie płatności wykonują Państwo przelewem bankowym. 

 

Na dzień dzisiejszy tj 29-04-2020 nie posiadamy informacji odnośnie planów związanych z przerwami produkcji fabryk z którymi współpracujemy.

 

W tych ciężkich dla nas wszystkich dniach, życzymy przede wszystkim zdrowia. Miejmy nadzieję, że cała ta sytuacja skończy się jak najszybciej i będziemy mogli wrócić do normalności.

 

Z wyrazami szacunku,

Iwona i Marek Orych

oraz zespół RedDoor

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl